Croatia osigurenje Zagreb uvjerljivo protiv Crvene Zvezde, Lovćen bez problema kod Bosne BH Telekom

Zagreb nije imao milosti, završilo je 50:25. U Sarajevu je Lovćen upisao 8. ligašku pobjedu također s uvjerljivih 18:28.

Croatia osiguranje - Crvena Zvezda

Croatia osiguranje i Crvena zvezda odigrali su zaostali susret iz 17. kola, a u zagrebačkoj dvorani Kutija šibica domaćin je bila momčad iz Beograda. No to im nije pomoglo, razlika u kvaliteti momčadi koja igra Ligu prvaka i momčadi koja se nalazi u sredini ljestvice srpskog prvenstva bila je prevelika. Trener Zagreba prvu je postavu na terenu držao 15ak minuta, dovoljno da u 10. minuti imaju 7:0. Mlada i neiskusna momčad Crvene zvezde prvi je gol zabila u 11. minuti, a do kraja poluvremena Obrvan je postepeno uvodio igrače s manjom minutažom, ali i oni su bili prejaki za momčad iz Beograda. Na odmor se odlazi rezultatom 25:12. Koliko su postigli u prvom, toliko su Zagrebaši bili efikasni i u drugom dijelu, a isto vrijedi i za Crvenu zvezdu. Kod Zagreba su se apsolutno svi igrači iz zapisnika, osim vratara, upisali u strijelce. Kod Crvene zvezde slična situacija, svi osim jednog i dvojice vratara. Na kraju dobra trening utakmica za Croatia osiguranje, ali i za Crvenu zvezdu koja je dobila prigodu pokazati što zna i skupljati iskustvo protiv najjače momčadi s kojom su igrali ove sezone. Kompletnu statistiku utakmice pronađite ispod ljestvice na naslovnici.Bosna BH Telecom nastavlja s nadoknadama zaostalih susreta. Nakon konsolidacije kluba kojem je prijetila propast, Sarajlije su prisiljeni sezonu izgurati s vlastitim podmlatkom koji je tako dobio prigodu stjecati iskustvo u jakoj regionalnoj konkurenciji. Nitko nije ni očekivao ništa više od časnog poraza protiv Lovćena, a tako je i završilo. Lovčen je na poluvremenu imao +6, 17:11 da bi u drugom dijelu malo smanjili tempo, ali i to je bilo više nego dovoljno za uvjerljivih +10, 28:18. U redovima pobjednika najefikasniji Igor Marković i Goran Lasica s po 5 golova. Kod Bosne Adis Hrbat postigao je 6, a Muhamed Zulfić 4 gola.