Tatran pobjednički kroz Banjaluku

Borac m:tel pokušao je iznenaditi favorizirane goste i tako se uključiti u borbu za 5. mjesto, Tatran pokazao snagu i slavio 33:24

Borac - Metalurg

Eventualna pobjeda protiv favoriziranih gostiju iz Slovačke Borcu m:tel širom bi otvorila vrata odličnog 5. mjesta na kraju 1. sezone SEHA Lige. Dobro su Banjalučani ušli u utakmicu, prvih 20-ak minuta bili su potpuno ravnopravni, a onda je Tatran prvi put prednost uspio dići na 3 razlike, 10:13. Borac je pao, do kraja poluvremena uspjeli su postići samo 1 gol, a primiti čak 4 za konačnih 11:17 na kraju prvih 30 minuta. Slovaci nisu dopustili povratak domaćih u 2. dijelu, u 40. minuti bilo je 15:22. Tada Trivundža, Obradović i Karačić s tri uzastopna gola daju malu nadu domaćim navijačima da bi se ipak mogli radovati na kraju, no Tatran je preiskusna momčad da bi ispustio tako veliku prednost. U slijedećih 6 minuta golovima Kukrike, Kristopansa i Mažara rade seriju 5:1, odlaze na 19:27  i tu je priči bio kraj. Do kraja je Tatran još povisio pobjedu za konačnih 24:33. kompletnu statistiku susreta pronađite ispod tablice na naslovnici.