Tatran svladao Vardar PRO, Borac m:tel najbolji u BIH

Prešov ostao neosvojiv, Borac prvi odigrao sve utakmice

Tatran Prešov - Bosna

Tatran je u Prešovu svladao i Vardar PRO nanijevši tako makedonskoj momčadi 3. poraz ove sezone. Budući su obje ekipe već osigurale Final 4, bila je to utakmica za prestiž i što bolju poziciju uoči doigravanja. Vardar je bolje otvorio utakmicu i kontrolirao rezultat cijelo prvo poluvrijeme, na odmor su gosti odnijeli prednost 12:9. Međutim, u drugom je poluvremenu postojala samo jedna momčad - Tatran. Potpuno su zaustavili Makedonce, a u napadu gosti nisu imali riješenja za Dainisa Kristopansa (7 golova) i Radoslava Antla (6 golova) i završilo je s visokih 9 razlike, 29:20. Kod gostiju najefikasniji Ratko NIkolić sa 6 i Tihomir Doder s 5 golova.----------------
Borac m:tel pobjedom je zaključio prvu sezonu SEHA lige. U Banja luci su svladali Izviđač Mi grupu 31:26. Borac će tako na kraju premijerne sezone SEHA lige zauzeti 6. ili 7. mjesto, naime može ih prestići Lovćen koji zasad ima 5 bodova manje, ali i 3 utakmice manje. Već do poluvremena domaći su ostvarili 5 golova viška, a pitanje pobjednika riješili su do 40. minute (21:12). Do kraja su gosti ipak uspjeli smanjiti zaostatak na 5 golova, završilo je 31:26. Kompletnu statistiku utakmice pronađite na naslovnici ispod tablice.