Sutjeska svladala i prestigla Bosnu BH Telekom

Nikšićani s 23:17 (11:9) prepustili pretposljednje mjesto momčadi iz Sarajeva

Sutjeska- Tatran

Sutjeska je došla do druge pobjede u posljednje dvije utakmice i tako preskočila Bosnu BH Telekom na ljestvici te se izjednačila s Izviđačem MI Grupom. Sada sve tri momčadi imaju po 10 bodova, ali Bosna BH Telekom ima dvije utakmice manje. Sutjeska je do pobjede nad Bosnom došla teže nego što su domaći planirali. Gosti iz Sarajeva bolje su otvorili utakmicu, iznenadili domaće i začas je na semaforu stajalo 3:7. Sutjeska se tada budi i s 5 uzastopnih golova preokreće rezultat i stavlja utakmicu pod kontrolu. Gosti su još samo dva puta uspjeli stići na gol zaostatka (10:9 krajem prvog i 11:10 početkom drugog poluvremena), a sve ostalo proteklo je u dominaciji domaćih. NJihova prednost rasla je kako se bližio kraj utakmice (17:11, 20:13, 22:14) da bi u posljednjim minutama Bosna uspjela smanjiti poraz na +6, završilo je 23:17. Kod domaćih najefikasniji Boris Šekarić i Risto Blagojević s 5 golova, u redovima gostiju Haris Bracković 7.