NEXE sezonu završio pobjedom

Sutjeska se pred svojim navijačima nije uspjela ravnopravnije oduprijeti Našičanima

Nexe- Sutjeska

Rukometaši NEXE-a prvu su sezonu SEHA lige završili pobjedom nad Sutjeskom u Nikšiću. Konačnih 17:32 (9:14) dovoljno govori o samoj utakmici. NEXE je u ovom trenutku za klasu jača momčad i to su pokazali od prve minute. Već do poluvremena vodili su +5, 9:14, Sutjeska je pokušavala parirati početkom nastavka, ali nije išlo. U 36. minuti bilo je -4, 13:17 da bi nakon toga postojala samo jedna momčad na terenu - gosti iz Našica. U njihovim redovima najefikasniji je bio Deni Velić s 5 golova dok su Vedran Mataija, Albin Eter i Ivan Slišković postigli 4. Kod Sutjeske Risto Blagojević i Ilija Vučković po 4 gola, Vučković 1 iz sedmerca. Nikšićanima je ovo bio 16 poraz u 20 utakmica dok je NEXE sezonu zaključio pobjedom koja će mu najvjerojatnije donijeti 5. mjesto na kraju. Jedini konkurent za to, cetinjski Lovćen večeras ugošćuje vodeći sastav lige Croatia osiguranje.