Croatia osiguranje pobjednički kroz Ljubuški

Rukometaši Iziviđač Mi grupa prikazali dobru igru, no gosti iz Zagreba ipak nisu dopustili novo iznenađenje, završilo je 24:29

Izviđač - Lovćen

Izviđač MI Grupa može biti ponosan na nastup i igru protiv favorita i vodeće momčadi SEHA lige. Posebno se to odnosi na nastup u prvom poluvremenu tijekom kojeg su kontrolirali rezultat i stalno vodili te ga na kraju i dobili s 16:12. Na goste je sigurno djelovao i umor, ali Izviđače to nije zanimalo. Pogađali su sa svih strana, borbenošću nadoknađivali manjak kvalitete i nakon 30 minuta zasluženo su vodili. No vodeća momčad lige u 2. je poluvremenu pokazala da velike momčadi pobjeđuju i kad ne igraju najbolje. Utakmica je odlučena u razdoblju od 40. do 52. minute. Zagreb je napravio seriju od čak 9-0 i preokrenuo vodstvo Izviđača od 20:18 na 20:27. Bio je to potpuni prokret, Izviđači kao da nisu postojali u tim trenucima, Zagrebaši su zabijali, Pešić je sve obranio i gosti su mogli početi slaviti pobjedu. Croatia osiguranje je rutinski odradilo preostalih 8 minuta i na kraju je puna dvorana u Ljubuškom zapljeskala gostima zadovoljna prikazanim, a nisu bili razočarani ni nastupom domaćih koji su parirali dok su mogli odnosno dok Zagreb nije ubacio u višu brzinu.Kompletnu statistiku utakmice pronađite na naslovnici ispod tablice.